SPAGATEN: MINE FAVORITTØVELSER

God kveld dere! Her kommer jeg med noen tips til øvelser for å komme ned i spagaten. Jeg tøyer jo en del og begynner faktisk å bli litt glad i å drive med det, spesielt når jeg begynner å se resultater. Kvelden min i dag har vært ganske tøff så jeg orker ikke skrive noe mer og lar dere heller få se bilder. Jeg krysser fingrene for at jeg kommer sterkere tilbake i morgen.

Dette er min favorittstrekk for å tøye fremside av lår. Prøv å skyve bekkenet under deg for maksimal effekt:

Disse bildene her har egentlig ingenting med spagatentøyingen å gjøre haha:

Prøv å gjøre denne med så strak rygg som mulig. Man kan også ta tak i ankler eller legger om man ikke får tak rundt foten.

Hvis du klarer å få håndflatene nedi bakken sånn her er du mest sannsynlig myk nok i forbeinet til å komme ned i spagaten:

Denne strekken synes jeg er god! På bildet her hadde jeg ikke varmet opp, men vanligvis ligger jeg nesten nedi med overkroppen.

 

 

//Elise Amanda

0 kommentarer

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

    Dette skjemaet er beskyttet av reCAPTCHA.
    Googles Personvernregler og vilkår for bruk er gjeldende.

Siste innlegg